SPOLEČENSKÉ PRUHOVANÉ PONOŽKY

Moderní, vzorované pánské i dámské společenské ponožky s obsahem stříbra, zesílenou špičkou a patou. Kvalitní české pruhované ponožky.

Stylové ponožky 
Máte pocit, že na volbě ponožek nezáleží, protože jsou stejně schované v botách? To už dávno není pravda. Ponožky už dávno nejsou neviditelné. Staly se módním doplňkem, který v mnoha případech dodá styl, tak proč je schovávat. Pruhované ponožky jsou stále nestárnoucí klasika. 

Kvalitní materiál 
Potrpíme si na nejvyšší kvalitu, proto se ponožky vyrábí z česané bavlny a vlákna PROLEN SILTEX - antibakteriálně upravené polypropylenové vlákno Prolen ® Siltex účinně inhibuje růst hub, bakterií a plísní. Tímto způsobem snižuje nepříjemné pachy, udržuje biologickou rovnováhu pokožky a hygienickou svěžest výrobku během celého dne. Vlákno je pro člověka a životní prostředí neškodné. Vlákno Prolen ® Siltex bylo mimo jiné, speciálně vytvořeno také pro ponožky. Vzhledem k tomu, že antimikrobiální látky se aplikují přímo na jádro příze, a nikoli k jeho povrchu, nesnižuje se účinnost při praní a antimikrobiální látky zůstávají stále ve vláknu. 

Precizní výroba 
Ponožky mají zesílenou špičku a patu, plochý šev v oblasti prstů. Barevně neutrální kombinace, originální vzorování. Dokonale padnou a jsou velice pohodlné. Doporučeno prát na 30°C

 

Cena:

129 Kč